Emfis Chanel

Akcje Take-Two Interactive na sporym minusie po wycieku pierwszych materiałów z GTA VI

Jednak pamiętaj, by wejść na stronę Pepper.pl i aktywować alert o zniżkach, które mogą się pojawić w przyszłości. Nie przegap i aktywuj alert o promocjach teraz, by w przyszłości wykorzystać swój kupon zniżkowy na zakupy w Rockstar Games. Zawartość do pobrania i zmiany w oprogramowaniu wprowadzane fundamentalna analiza rynku forex po premierze mogą zmienić wymagania sprzętowe gry. Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie /pl. Układy mobilne i zintegrowane oraz karty graficzne AGP, mogą nie być obsługiwane.

  • Gracze mogli wreszcie odetchnąć z ulgą, bo od premiery piątej części minęło już… 9 lat.
  • Możesz anulować subskrypcję w dowolnej chwili.
  • Akcje amerykańskiego w handlu przedsesyjnym są notowane na około 6% minusie.
  • W miniony weekend do sieci wyciekły pliki z pierwszych prac nad grą, a Jason Schreier potwierdził u źródła, że materiały pochodzą z GTA VI.

Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Rockstar Games vs. CD Projekt

Pierwsze, oficjalne informacje, że studio pracuje nad kolejną odsłoną GTA pojawiły się jeszcze na początku 2022 roku. Gracze mogli wreszcie odetchnąć z ulgą, bo od premiery piątej części minęło już… 9 lat. Analitycy pokusili się nawet o szacowaną datę premiery, która według ich obliczeń powinna mieć miejsce w 2024 roku. To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści. Aktualnie w Rockstar Games nie znajdziesz żadnych wyprzedaży ani ofert rabatowych, by kupić gry i filmy video taniej.

  • Jednak w weekend, dzięki sprytnemu hakerowi, mogliśmy zobaczyć pierwsze materiały z GTA VI.
  • Rockstar Games, które odpowiada za te produkcje, starał się trzymać w tajemnicy wszelkie informacje na temat nowej odsłony znanego tytułu.
  • Jednak pamiętaj, by wejść na stronę Pepper.pl i aktywować alert o zniżkach, które mogą się pojawić w przyszłości.

Wspomniany Jason Schreier określił atak hakerski mianem jednego z największych w historii branży gier wideo. Podał kilka konkretnych informacji dotyczących jednej z najpopularniejszych produkcji w branży. Mowa o tym, że GTA VI został nazwany wstępnie „Project Americas” i po raz pierwszy w oferta w usd przed kluczowymi danymi pce odsłonie GTA będzie można zagrać kobietą, która będzie Latynoską. Jak donoszą plotki, fabuła ma być inspirowana historią Bonnie i Clyde’a. W sieci krążą pierwsze materiały z gry GTA VI. Atak hakerski na Rockstar Games nazywany jest jednym z największych przecieków w historii branży gier.

GRAND THEFT AUTO V

W miniony weekend do sieci wyciekły pliki z pierwszych prac nad grą, a Jason Schreier potwierdził u źródła, że materiały pochodzą z GTA VI. Amerykański deweloper stara się usunąć wszelkie filmy czy screeny, które pojawiły się w internecie. Podobno udostępnione materiały pochodzą ze Slacka pracowników Rockstara, jednak trzeba mieć na uwadze, że są to dość surowe materiały, które nie przedstawiają jeszcze docelowej rozgrywki.

Dołącz do członków Social Club i dziel się doświadczeniami z gier!

Jednak w weekend, dzięki sprytnemu hakerowi, mogliśmy zobaczyć pierwsze materiały z GTA VI. Informacje te potwierdził znany dziennikarz, Jason Schreier, a Rockstar intensywnie usuwa filmy oraz screeny publikowane w internecie. Na pewno nie tak Rockstar Games, należący do Take-Two Interactive, wyobrażał sobie prezentację pierwszych materiałów ze swojej kultowej produkcji jaką jest Grand Theft Auto.

Gry

Trzeba przyznać, że wokół szóstej części GTA pojawia się wiele „niepotwierdzonych informacji”. Głównie wynika to z niecierpliwości graczy, którzy od 2013 roku czekają na oficjalne potwierdzenie, że powstanie nowe Grand Theft Auto. Bo właśnie lexatrade – recenzje i opinie o pracy brokera wtedy wydano ostatnią część, która do dzisiaj jest jedną z najlepiej sprzedających się gier. Rockstar Games, które odpowiada za te produkcje, starał się trzymać w tajemnicy wszelkie informacje na temat nowej odsłony znanego tytułu.

Gyneju 4-333, Wilno, Republika Litewska Regulamin, Informacje o polityce prywatności., Preferencje ciasteczek. Możesz anulować subskrypcję w dowolnej chwili. Sprawdź Politykę Prywatności, aby zyskać więcej informacji.

Najczęstsze pytania klientów o zakupy w Rockstar Games

Akcje amerykańskiego w handlu przedsesyjnym są notowane na około 6% minusie. Chcesz wykorzystać swój kod promocyjny Rockstar Games na zakupy i nie wiesz, czy musisz w tym celu zakładać konto? Tak, rejestracja konta w sklepie internetowym Rockstar Games jest konieczna, aby aplikować zniżkę! Nie czekaj, tylko jeszcze dziś szybko i wygodnie załóż swoje konto. Szacowanie premiery tak dużego projektu jest jak wróżenie z fusów, ponieważ nie wiemy na jakim dokładnie etapie jest obecnie produkcja.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top